Vánoční turnaj aneb přebor odboru v míčových hrách

úterý 25. prosince 2007

Boží hod vánoční je den, kdy se odpoledne scházejí brandýští slávisté ve zdejší sportovní hale ZŠ, aby při sportu, alespoň na chvíli ochránili své tělesné schránky před náporem vánočního obžerství.

Dosud se hrával stolní tenis o přeborníka OP, ale protož už nejsou k dispozici stoly pro tuto hru nezbytné, hrál se letos „velký“ tenis a nohejbal. V tenisovém deblu vynikla dvojice Jaroslavů, Hubený a Beneš st., pod svoje možnosti hráli Zdeněk Král a Vladimír Bartoň a ztrátou času pak byl pohled na pár Josef Vondrka a Miroslav Frydrych. V nohejbalu převálcovala trojice Zdeněk Král, Vladimír Bartoň a Josef Vondrka celkem lehce tým ve složení Mirek Frydrych, Jaroslav Hubený a Jaroslav Beneš st.

Sportování bylo zakončeno posezením v hotelu Jiřička, aktivní účastníky doplnili „čumilové“ Jaroslav Cejpek, Miroslav Švec, Petr Tomášek, Přemysl Fučík, Václav Baláš a později i Tomáš Kudrna. Pokud se zrovna nemluvilo o fotbale, třeba o našem budoucím soupeři v poháru UEFA „londýnských kohoutech“, probíral se zevrubně kaskadérský výkon posledně jmenovaného. Nadvakrát padal ze schodů a nadvakrát skončil v nemocnici, to vše v rozpětí několika hodin. Samozřejmě, že sousedi to okamžitě rozkecali. Jak se zdá, pořád platí máš-li neštěstí, o posměch se nestarej, i když z naší strany se o posměch samozřejmě nejednalo, jsme rádi, že až na několik stehů na hlavě, je Tom v pořádku a mezi námi.

Zapsal Josef Vondrka

V kategorii Aktuálně

Příspěvek zaslal/a admin on 5.7.2009

Štítky: , ,

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky