Do kroniky k výroční valné hromadě 2007

pátek 28. prosince 2007

V hotelu Jiřička se od 18:00 hodin konala výroční valná hromada. Na programu měla zprávu předsedy o činnosti OP v roce 2007 a program OP na rok 2008. Ve zprávě bylo konstatováno, že vše, co si spolek v tomto roce předsevzal, také splnil a je po všech stránkách připraven pokračovat v úspěšné činnosti. Program na příští rok obsahuje tradiční spolkové akce.

Oba dokumenty valná hromada projednala a schválila. Jsou spolu s oficiálním zápisem založeny ve spisech OP a také na internetové adrese http://opsbrandys.wz.cz, localhost/slavia.

Valná hromada byla velmi dobře navštívena, přišlo 28 členů a hosté: pracovník sekretariátu FO SK SLAVIA Praha Jan Čapek, ředitel ZŠ Mgr. Miloslav Dušek, zástupce FO Spartak Ivan Špindler, předseda Spartaklubu MUDr. Petr Janáček a přátelé z odbočky Česká Třebová Láďa Mitlehner, Jarda Dočkal, Jirka Mencl a Standa Šimek.

vvh07 V diskusi mimo jiné zazněl požadavek na Fotbalový oddíl SK SLAVIA Praha, aby vyvinul maximální snahu při zajištění vstupenek na zahajovací utkání SK SLAVIA na novém stadionu v EDENU. Valná hromada to dokonce usnesením uložila našemu členu a místopředsedovi FO dr. Dobiášovi.

K večeři se podávalo vepřové žebírko se šťouchanými bramborami, pilo se převážně pivo Budvar 10° a 12°. Ze spolkové pokladny byl hrazen přípitek, večeře a pití všech hostů.

Volnou diskusi po oficiálním ukončení výroční valné hromady oživil Jarda Hubený nápadem, aby se přítomní pochlubili slávistickými vánočními dárky. Když ovšem odezva byla nulová, předvedl dárek svůj – dřevěnou figurku ve slávistickém dresu. Je originální, jediná na světě, neboť vyrobena byla na zakázku přímo pro něj. Po chvilkovém váhání, jakého že je vlastně figurka pohlaví, sklidil zasloužený potlesk.

Zaznamenal Josef Vondrka

V kategorii Aktuálně

Příspěvek zaslal/a admin on 5.7.2009

Štítky: , ,

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky

Další: