24.03.2019 – KUTNÁ HORA – SLÁVISTICKÉ BOWLENÍ ANEB POTKALI SE U KOLÍNA – XIII.ROČNÍK

 

 

13. ročník bowlingového turnaje odboček – Potkali se u Kolína, aneb Slávistické bowlení – se uskutečnil v neděli 24. března v herně Bowling a Pizzeria Kutná Hora.

Zdejší osmidráha byla svědkem dosud největšího klání  sedmnácti týmů, více než 51 hráčů. Na 70 účastníků celkem.

Vítězství obhájil tým Rokycan. Pod vedením Petra Havrilce, hráče s nejvyšším náhozem dne 232 bodů, s přispěním nejlepší hráčky Moniky Šlajerové dotvrdil úspěšnou trojici Zdeněk Horák. Společně naházeli 1529 bodů a získali čtvrté prvenství v turnaji za sebou, deváté celkově!

Jestli někdo někdy těžil v Kutné Hoře stříbro, pak Rokycanští sem jezdí za zlatem…! Putovní pohár jim teď putuje do definitivního držení, odměnou byla též malá turnajová trofej, Jameson a trochu něčeho sladkého.

Druzí, stříbrné historii čím dál více věrni, zůstávají Brandýští slávisté. Po prvním kole vedli i díky 226 bodům Petr Tomáška, druhého nejlepšího hráče turnaje. Ale ve druhém kole zaváhali a ve třetím drtivému finiši vítězů už prostě neodolali. Pod 1461 bodů se podepsali ještě Franta Ludvík a Jarda Beneš.

Hledáte-li šest nejlepších hráčů letošního turnaje, pak hledejte jen mezi výše zmíněmými…!

Pavel Kubík, Milan Brož a Maroš Martin se vcelku svorně podělili na zisku 1285 bodu a obsadili třetí pozici. Jsou zálohou Rokycan a i oni byli odměněni.

Stejně jako i další – letos vlastně všechny – týmy. Čtvrtá Česká Třebová, posílená Danou Tomáškovou z Brandýsa, se překmitla ještě přes 1200 bodů.

Pokračování…

Z kategorie Aktuálně

Zaslal/a benesj on 21 března, 2019

Štítky:

III.BOWLINGOVÁ LIGA – IX.KOLO – 12.03.2019

Slavia, předposlední tým ligy, má na prvním místě Petra Tomáška. Slavii tentokrát držel víc Franta Ludvík, byl pátý nejlepší v tomto hracím dni, příliš vytáhnout se nemohl Benda, neboť měl starosti. Po mé interpelaci se připravoval na vytýkací řízení s neukázněným Františkem. Zisk dvanácti bodů není špatný, ale vezmeme-li v úvahu, že hráli líp než Hujeři a s bodovým ziskem dalších týmů, nic moc. Pokračování…

Z kategorie Aktuálně, Ústecké bowlingové ligy

Zaslal/a benesj on 21 března, 2019

Štítky: ,

ZÁPIS Z MSS 08.03.2019

ZÁPIS č.37/2019 z měsíční schůze spolku  – OP SK SLAVIA Praha v Brandýse nad Orlicí z.s., konané v pátek 08. BŘEZNA 2019 od 19:00 hodin v Penzionu pod Hradem v Brandýse nad Orlicí Pokračování…

Z kategorie Aktuálně, Zápisy ze schůzí

Zaslal/a benesj on 4 března, 2019

Štítky: ,

CHJ CYKLOPREMIÉRA 2019 – LUŽE 02.03.2019

FRYDRYCH MIROSLAV, BENEŠ JAROSLAV st., KNAPOVSKÝ VLADIMÍR  –  BRANDÝS NAD ORLICÍ-LUŽE-BRANDÝS NAD ORLICÍ  68 KM

 

 

Z kategorie Aktuálně

Zaslal/a benesj on 4 března, 2019

Štítky: