Utkání v bowlingu s OP Slavie Česká Třebová

Úterý 4. prosince 2007

bowling_ct07a11:5 zvítězili toho dne brandýští slávisté nad českotřebovskými v bowlingovém utkání. Souboj se odehrával v ústecké herně RADAVA a brandýský OP reprezentovali dvojice Hubený + Frydrych, Beneš + Voženílek, Vondrka + Karpíšek, Ludvík + Martinec a Bartoň + Král, Českou Třebovou pak Dočkal + Tomek, Formánek + Mencl, Šimek + Pešava a Smola + Přívratský. Nechyběl ani českotřebovský předseda Láďa Mitlehner, to je ten člověk s pochodní na obrázku vpravo, na dráhu se ho ale bohužel nepodařilo dostat. Jeho role přišla až v závěru, při předávání cen.

Jak to komu padalo, či spíše nepadalo, je uvedeno na počítačových zápisech z herny, ty jsou založeny ve spisech OP.

bowling_ct07bNejvyššího náhozu dosáhl náš David Karpíšek (185 kuželek) to je ten člověk šťourající se pochodní v oušku na obrázku vpravo. Bylo to velké překvapení, hlavně asi pro něj. Třebovští připravili ceny a tak tým i David byli za své výkony odměněni, tým lahví fernetu zn. Berensen, David tyčí loveckého salámu. Láhev „šla do placu“, Davidovi jsme doporučili, aby salám vzal domů, když má tu rozvětvenou rodinu.

Byli jsme překvapeni, samozřejmě mile, že třebovští ceny přivezli, říkal jsem jim už před časem, ať nic nechystají, že to stejně vždycky odnese Tomášek, a tak aby mu nebylo blbě. Ne že bych chtěl něco přivolávat, ale Petrovi začalo být blbě už v pátek.

Že jsme utkání i bez svého lídra zvládli, bylo dílem našeho nebývalého soustředění, u některých též Metaxou a Zlatým bažantem. Potvrdila se stará pravda, že bowling je sport ze sedmdesáti procent záležitostí psychiky. Výsledek utkání nebyl úplně podstatný, důležitější je, že dvě slávistické odbočky sešly, že jsme po nějakém čase zase viděli dlouholeté přátele a kamarády. Bylo nám mezi nimi dobře a snad to bylo i naopak.

Zápis výsledků
Celkové skóre 11:5
OP SK SLAVIA PRAHA ODBOČKA BRANDÝS NAD ORLICÍ – 4.468b
TÝM „A“ 3 z. 764b 1 b. MARTINEC JOSEF, LUDVÍK FRANTIŠEK
TÝM „B“ 4 z. 1.140b 3 b. BENEŠ JAROSLAV st., VOŽENÍLEK JAROMÍR
TÝM „C“ 3 z. 882b 2 b. KARPÍŠEK DAVID, VONDRKA JOSEF
TÝM „D“ 3 z. 921b 3 b. FRYDRYCH MIROSLAV,HUBENÝ JAROSLAV
TÝM „E“ 3 z. 761b 2 b. BARTOŇ VLADIMÍR, KRÁL ZDENĚK
OP SK SLAVIA PRAHA ODBOČKA ČESKÁ TŘEBOVÁ – 3.900 b
TÝM „1“ 4 z. 1.101b 3 b. TOMEK JAROSLAV, DOČKAL JAROSLAV
TÝM „2“ 4 z. 1.055b 2 b. MENCL JIŘÍ, FORMÁNEK MILAN
TÝM „3“ 4 z. 869b 0 b. ŠIMEK STANISLAV, PEŠAVA JOSEF
TÝM „4“ 4 z. 875b 0 b. SMOLA PETR, PŘÍVRATSKÝ ZDENĚK

Zaznamenali Josef Vondrka, Jaroslav Beneš st.

V kategorii Aktuálně

Příspěvek zaslal/a admin on 5.7.2009

Štítky: , ,

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky