31.12.2019 – SILVESTROVSKÁ VYCHÁZKA – TISKOVÁ ZPRÁVA

S I L V E S T R O V S K Á     V Y C H Á Z K A          3 1 . 1 2 .  2 0 1 9

 

TISKOVÁ ZPRÁVA :

 Jedenáct členů + šest partnerek + dva čtyřnozí mazlíčci – se sešlo v tradičním čase /13.30 hod./ na obvyklém místě u Balášů.

Opět nechybělo občerstvení vhodné k poslednímu dni roku. Manželům Balášovým patří velké poděkování za nezištné zajištění „přípitku“ a jednohubek k zakousnutí.

Od Balášů tradičně „Lázeňská“ a lesík ke Křetínu – na hřbitov.

Zdeněk Holubář, Karel Täuber, Jan Fogl, Josef Říha, Jarda Martinec, Jarda Buňka a nově Vladimír Hurych – to jsou naši kamarádi, odpočívající už nějaký čas na zdejším hřbitově.

Svíčku jim přišli zapálit tito účastníci Silvestrovské vycházky :

      Baláš Václav a Balášová Helena, Bartoň Vladimír a přítelkyně, Beneš Jaroslav st., Cejpek Jaroslav, Frydrych Miroslav a Frydrychová Milada, Jiroušek Lubor, Knapovský Vladimír, Král Zdeněk a Králová Irena, Sláma Antonín a Martínková Dagmar,  Švec Miroslav, Tomášek Petr a Tomášková Dana.

Ze hřbitova byl určen směr – Náměstí Komenského. Následně návštěva OBJEKTU č.p.4 na pozemku st.parc.č.11 k.ú. Brandýs nad Orlicí.

Patnáct nás zasedlo „na pár chvil“ a „pár čajů, piv a kořaličku“ ke společnému stolu v RESTAURACI U NOVÁKŮ /u Davida Čechlovského/.

Po příjemném posezení následovala vzájemná přání bezproblémového zvládnutí silvestrovského večera a přivítání nového roku s přáním všeho nejlepšího v novém roce 2020.

 

                                                                                                                             Beneš Jaroslav st.

V kategorii Aktuálně

Příspěvek zaslal/a benesj on 20.12.2019

Štítky:

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky

Další: