ZÁPIS Z MSS 12.09.2019

ZÁPIS č.43/2019 z Měsíční schůze spolku  – OP SK SLAVIA Praha v Brandýse nad Orlicí z.s., konané ve čtvrtek 12. ZÁŘÍ 2019 od 18:00 hodin v Penzionu pod Hradem v Brandýse nad Orlicí

 PŘÍTOMNI:  JUDr. Baborák Karel, Baláš Václav, Bartoň Vladimír, Beneš Jaroslav st., Cejpek Jaroslav, Dostál Miloslav, Frydrych Miroslav, Fučík Přemysl, Horníček Evžen, Hubený Jaroslav, Janecký Zdeněk, Král Zdeněk, Ludvík František, Martinec Josef, Novák Jiří, Šmejdíř Jan, Švec Miroslav, Voženílek Jaromír /18/. 

NEPŘÍTOMNI: Beneš Jaroslav ml., Dostál Milan, Držmíšek Jiří, Handl Michal, MUDr. Janáček Michael, Jiroušek Lubor, Knapovský Vladimír, Kudrna Tomáš, Kyselka Karel, Ing. Neset Milan, Růžička Jaroslav, Mgr. Sláma Antonín, Tomášek Petr, Videnský Pavel, Voženílek Jaromír. ČLENOVÉ /PRAHA/:  Čapek Jan, RNDr. Dobiáš Michal.

 Předseda Jaroslav Beneš v 18.10 hod. přivítal přítomné členy.

 Zazněla vzpomínka dnešních „nedožitých 90.narozenin“ přítele Vladimíra Hurycha –  /12.09.1929/.

Poděkování příteli JUDr. Karlovi Baborákovi – Dnes na Českém rozhlase zaznělo přání : Jménem OP SK SLAVIA PRAHA v BRANDÝSE NAD ORLICÍ prosíme o zahrání písně Karla Gotta „Měsíční řeka“ pro přítele VLADIMÍRA..

Zazněla připomínka „nekulatých“ narozenin přítele Jaroslava Hubeného              /17.09.1955/ – „64“ /Darem sehnání lístku na zápas LM/.

 Zazněla připomínka „narození nového člena slávistické rodiny“ – 21.08.2019 ve  13.00 hod. – ELEN BENEŠOVÁ.

Šťastným otcem – Beneš Jaroslav ml., šťastným dědkem – Beneš Jaroslav st..

 SK SLAVIA PRAHA  /fotbal/:

FORTUNA LIGA : SEZÓNA 2019/2020

PO 15.07.2019     FASTAV ZLÍN : SK SLAVIA PRAHA                               0 : 1

NE 21.07.2019     FK TEPLICE : SK SLAVIA PRAHA                                 1 : 5

NE 28.07.2019     SK SLAVIA PRAHA : SIGMA OLOMOUC                       1 : 0

NE 04.08.2019     MFK KARVINÁ : SK SLAVIA PRAHA                             0 : 0

SO 10.08.2019     SK SLAVIA PRAHA : SLOVAN LIBEREC                       1 : 0

PA 16.08.2019     ČESKÉ BUDĚJOVICE : SK SLAVIA PRAHA                  0 : 3

SO 24.08.2019     SK SLAVIA PRAHA : BOHEMIANS 1905                       4 : 0

NE 01.09.2019     SFC OPAVA : SK SLAVIA PRAHA                                 1 : 1

SO 14.09.2019     SK SLAVIA PRAHA : 1.FC SLOVÁCKO                      19.00 hod. 

NE 22.09.2019     AC SPARTA PRAHA : SK SLAVIA PRAHA                  18.00 hod.

SO 28.09.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK MLADÁ BOLESLAV             19.00 hod.

SO 05.10.2019     FK JABLONEC : SK SLAVIA PRAHA                            xxx hod.

SO 19.10.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK PŘÍBRAM                               xxx hod.

SO 26.10.2019     FC VIKTORIA PLZEŇ : SK SLAVIA PRAHA                   xxx hod.

SO 02.11.2019     SK SLAVIA PRAHA : FC BANÍK OSTRAVA                    xxx hod.

SO 09.11.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK TEPLICE                                xxx hod.

SO 23.11.2019     SIGMA OLOMOUC : SK SLAVIA PRAHA                      xxx hod.

SO 30.11.2019     SK SLAVIA PRAHA : MFK KARVINÁ                             xxx hod.

SO 07.12.2019     SLOVAN LIBEREC : SK SLAVIA PRAHA                       xxx hod.

SO 14.12.2019     SK SLAVIA PRAHA : ČESKÉ BUDĚJOVICE                  xxx hod.

MOL CUP – III.KOLO

ST 25.09.2019     SK SLAVIA PRAHA : SLAVOJ VYŠEHRAD                         xxx hod.

KVALIFIKACE O LIGU MISTRŮ – IV.PŘEDKOLO /:

20.08.2019     CRF KLUŽ – SK SLAVIA PRAHA           0:1

28.08.2019     SK SLAVIA PRAHA – CRF KLUŽ           1:0  /postup do LIGY MISTRŮ/.

LIGA MISTRŮ /ŽENY/:

STŘEDA  11.09.2019     HIBERNIAN FC – SK SLAVIA PRAHA                         1 : 4

STŘEDA  25.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – HIBERNIAN FC                    18.30 hod.

LIGA MISTRŮ :

ÚTERÝ    17.09.2019     INTER MILÁN – SK SLAVIA PRAHA                       18.55 hod.

STŘEDA  02.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – BORUSSIA DORTMUND       18.55 hod.

STŘEDA  23.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – FC BARCELONA                   21.00 hod.

ÚTERÝ    05.11.2019     FC BARCELONA – SK SLAVIA PRAHA                   18.55 hod.

STŘEDA  27.11.2019     SK SLAVIA PRAHA – INTER MILÁN                       21.00 hod.

ÚTERÝ    10.12.2019     BORUSSIA DORTMUND – SK SLAVIA PRAHA       21.00 hod.

PROGRAM :   1. Kontrola ZÁPISU č.42 z minulé MSS.  2. Uskutečněné akce.

3. Organizační  záležitosti – různé.  4. Hospodaření spolku.  5. Diskuse.

 

K bodu 1.

ZÁPIS z MSS č.42 byl /ve zkrácené podobě/ přečten přítelem J. Benešem.

 

K bodu 2.

NEDĚLE 18.08.2019 – ÚSTÍ NAD ORLICÍ 16.00 hod.:

XI. RIETER ÚnO – STARÁ GARDA SK SLAVIA PRAHA  1:4 – vydařené setkání slávistů.

 06.09.2019 – DEN REGIONU ORLICKO-TŘEBOVSKO  /příprava informace do BL/.

BNO – ČESKÉ LIBCHAVY – ÚSTÍ NAD ORLICÍ – SEMANÍN – RYBNÍK – BNO – 65 KM.

Švec Miroslav, Janecký Zdeněk, Král Zdeněk, Beneš Jaroslav st., Knapovský Vladimír.

/Libchavy, Ústí nad Orlicí – Tomášek Petr – bývalý předseda spolku ROT/.

 

K bodu 3

26.10.2019 – POSVÍCENSKÉ SETKÁNÍ /místo bude upřesněno – Frydrych M./.

17.11.2019 – BRANDEJSKÁ KOULE.

 

K bodu 4.

38.569

 

K bodu 5.

CELOSTÁTNÍ WEB ODBORU PŘÁTEL:

Mj. článek – BRANDÝS NAD ORLICÍ : KOLO NEJEN NA POČÁTKU!.

Veliké poděkování příteli RNDR. Michalu Dobiášovi za sepsání a prosazení zveřejnění.

Další článek MD – SÍDLA NAŠICH SOUPEŘŮ VE SKUPINĚ LM SE KRÁTCE PŘEDSTAVUJÍ.

 Poděkování další patří RNDR. Michalu Dobiášovi za články pro náš WEB – STRÁNKY jsou a budou celkově zrekonstruovány – takže poté budou zpracované články na liště uveřejněny. Určitě Tvoje práce Michale bude zúročena – Děkujeme.

 

* Razítko:

Stávající nahrazeno novým se správnou grafikou – 1 předseda, 2 pokladník.

 * Webové stránky OP BRANDÝS NAD ORLICÍ – úkol pro VS (technická stránka, fotogalerie, aktuálnost textů v záhlaví – články v obsahu aktualizovány předsedou spolku). Zadání pro IT (Heřman M. ml. 605219589) – průběžně jednáno.

Schválen NÁVRH na úpravy webových stránek (Hubený J., Tomášek P., Martinec J.)

 * Termíny konání MSS – návrh změny /z tradičních pátečních na čtvrteční/-úkol pro VS.

Navržena, schválena a projednána s majiteli PpH – ZMĚNA (prozatím do konce roku 2019) – druhý čtvrtek v měsíci tj. – 12.09.2019, 10.10.2019, 14.11.2019, 12.12.2019. Pozor !!! – změna i času – 18.00 hod. !!!!!!!!!

 * Stav pokladny spolku (členské příspěvky Praha, Spolku) – úkol pro VS.

Přednesena zpráva pokladníka spolku.

NÁVRH členských příspěvků roku 2020 (zvýšení odvodu na ČZ do Prahy – 150 Kč):

Výdělečně činní : Zvýšení z 610,- Kč na 1.000,- Kč.

Ostatní : Zvýšení z 300 Kč na 500,- Kč (600,- Kč).

Návrh změny – akce podobné POSVÍCENÍ (partneři – bez příspěvku OP).

 

VÝPIS ze spolkového rejstříku: vymazán z rejstříku 12.06.2019 – Vladimír Hurych.

* Volba nového člena Kontrolní komise – navržen a 16 hlasy schválen :

HORNÍČEK EVŽEN ING., 30.05.1990, Hemže 14, 565 01 Choceň.

 CYKLOEXPEDICE 2020 – /11.-18.07.2020 KRUŽBERK/.

 19.09.2019 – 19.00 hod. ODBOČKA ŽAMBERK.

 Kořalička :

Šťastný otec – Beneš Jaroslav ml. (prostřednictvím předsedajícího).

Šťastný dědek – Beneš Jaroslav st..

Šmejďíř Jan – OZNÁMENÍ STATBY 28.09.2019 – 11.00 hod. – Hemže /3x/.

 Oficiální část ČS ukončena v 19.45 hod.

 Poslední úhrady v Penzionu realizovány ve 21.50 hod..

 

Příští MSS – 10.10.2019 – 18.00 hod.  PENZION POD HRADEM /ČTVRTEK/.

 /Příprava: Jaroslav Beneš st./, ZAPSAL – Jaroslav Beneš /.

V kategorii Naše aktivity, Zápisy ze schůzí

Příspěvek zaslal/a benesj on 12.9.2019

Štítky: ,

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky