ZÁPIS Z MSS 12.04.2019

ZÁPIS č.38/2019 z Měsíční schůze spolku  – OP SK SLAVIA Praha v Brandýse nad Orlicí z.s., konané v pátek 12. DUBNA 2019 od 19:00 hodin v Penzionu pod Hradem v Brandýse nad Orlicí

 PŘÍTOMNI:  Baláš Václav, Bartoň Vladimír, Beneš Jaroslav st., Cejpek Jaroslav,            Dostál Miloslav, Frydrych Miroslav, Handl Michal, Horníček Evžen, Fučík Přemysl, Jiroušek Lubor, Král Zdeněk, Kudrna Tomáš, Ludvík František, Martinec Josef,           Mgr. Sláma Antonín, Šmejdíř Jan, Švec Miroslav /17/. 

NEPŘÍTOMNI: JUDr. Baborák Karel, Beneš Jaroslav ml., Dostál Milan, Držmíšek Jiří, Hubený Jaroslav, Hurych Vladimír, MUDr. Janáček Michael, Janecký Zdeněk, Knapovský Vladimír, Kyselka Karel, Ing. Neset Milan, Novák Jiří, Růžička Jaroslav, Tomášek Petr, Videnský Pavel, Voženílek Jaromír.                                                                                                                       ČLENOVÉ /PRAHA/:  Čapek Jan, RNDr. Dobiáš Michal.

 Předseda Jaroslav Beneš v 19.05. hod. odklepl začátek „našim kladívkem“ a přivítal přítomné členy a hosty.

Zazněla připomínka „nekulatých“ narozenin přítele Jana Čapka              /12.04.1950/ – „69“.

Zazněla připomínka „nekulatých“ narozenin přítele Jana Šmejdíře              /29.04.1993/ – „26“.

SK SLAVIA PRAHA  /fotbal/:

 

FORTUNA LIGA : Po 23.kole základní části – I. místo.

 

 

SO 09.02.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK TEPLICE                            2 : 0  /0:0/

NE 17.02.2019     FC VIKTORIA PLZEŇ : SK SLAVIA PRAHA               2 : 0  /1:0/

PO 25.02.2019     SK SLAVIA PRAHA : 1. FC SLOVÁCKO                    4 : 0  /2:0/

NE 03.03.2019     BOHEMIANS 1905 : SK SLAVIA PRAHA                  0 : 3  /0:2/

NE 09.03.2019     SK SLAVIA PRAHA : FC BANÍK OSTRAVA               4 : 0   /1:0/

NE 17.03.2019     1. FK PŘÍBRAM : SK SLAVIA PRAHA                       0 : 2  /0:2/

SO 30.03.2019     SK SLAVIA PRAHA : FC SLOVAN LIBEREC             1 : 1  /0:0/

SO 06.04.2019     FK DUKLA PRAHA : SK SLAVIA PRAHA                   1 : 5  /0:3/

NE 14.04.2019     SK SLAVIA PRAHA : AC SPARTA PRAHA                  18.00 hod.

NE 21.04.2019     FC FASTAV ZLÍN : SK SLAVIA PRAHA                     17.00 hod.

SO 27.04.2019     SK SLAVIA PRAHA : SK SIGMA OLOMOUC             17.00 hod.

 

EVROPSKÁ LIGA – Jarní část:

 

ČT 14.02.2019     SK SLAVIA PRAHA : KRC GENK                                  0 : 0  /0:0/

ČT 21.02.2019     KRC GENK : SK SLAVIA PRAHA                                  1 : 4  /1:1/

ČT 07.03.2019     FC SEVILLA : SK SLAVIA PRAHA                                2 : 2   /2:2/

ČT 14.03.2019     SK SLAVIA PRAHA : FC SEVILLA                         4 : 3 /2:2 – 1:1/

ČT 11.04.2019     SK SLAVIA PRAHA : CHELSEA FC                              0 : 1  /0:0/

ČT 18.04.2019     CHELSEA FC : SK SLAVIA PRAHA                              21.00 hod.

FC Girondins de Bordeaux FC Girondins de Bordeaux

MOL CUP : Postup do jarní části.

UT 02.04.2019     SK SLAVIA PRAHA : MFK KARVINÁ                            5 : 0 /2:0/

ST 24.04.2019     SK SLAVIA PRAHA : AC SPARTA PRAHA                          xxx

 

ŽENY:

ST 13.03.2019     AC SPARTA PRAHA : SK SLAVIA PRAHA                    2 : 0 /1:0/

ST 20.03.2019     SK SLAVIA PRAHA : FC BAYERN MNICHOV – LM       1 : 1 /0:0/

ST 27.03.2019     FC BAYERN MNICHOV : SK SLAVIA PRAHA – LM       5 : 1 /2:0/

PROGRAM :   1. Kontrola ZÁPISU č.37 z minulé MSS – VHS.  2. Uskutečněné akce.

3. Organizační  záležitosti – různé.  4. Hospodaření spolku.  5. Diskuse.

 

K bodu 1.

ZÁPIS z MSS č.37 – VHS byl /ve zkrácené podobě/ přečten přítelem J. Benešem.

 K bodu 2.

09.03.2019 – DO POTŠTEJNA – BNO-POTŠTEJN-BNO

Frydrych Miroslav, Beneš Jaroslav st. – vlivem nepříznivých povětrnostních podmínek návrat z Libchav domů. /BnO – ÚnO – Libchavy – BnO/.

 24.03.2019 – BOWLING ODBOČEK OP SK SLAVIA PRAHA – KUTNÁ HORA.

Tomášek Petr, Ludvík František, Beneš Jaroslav st.  – II.MÍSTO

Tomášková Dana, Formánek Milan /ČT/, Pírková Hana /ČT/ – IV.MÍSTO.

Viz příloha – článek Michaela Janáčka MUDr.

 K bodu 3

13.04.2019 – VANDR SKRZ MALÓ HANÓ 50 KM – Moravská Třebová

21.04.2019 – KOLEM PASTVINSKÉ PŘEHRADY 50+25 KM – Ústí n/O

27.04.2019 – NA DROZDOVSKOU PILU 100+25 KM – Ústí n/O

04.05.2019 – ZA ZLATÝM KLÍČEM ROKYTENKY  – Žamberk

08.05.2019 – SLOUPENSKÝMI LES – Sloupnice

11.05.2019 – PŘES TŘI HRADY - Sopotnice

17.05.2019 – CYKLOGLACENSIS 2019

Frydrych Miroslav, Beneš Jaroslav st., Knapovský Vladimír, …

 K bodu 4.                                                                                                                        

47.622

 K bodu 5.

Program 2019.

Návštěva muzea, Spolu jsme silnější, Web, /Razítko, GDPR/, Kronika.

4.05.2019 – DLOUHOŇOVICE – MARIÁŠ

Frydrych Miroslav, Beneš Jaroslav st., Knapovský Vladimír, Ludvík František.

Přítel Jan Šmejdíř – za gratulaci „kořalička“.

Oficiální část ČS ukončena ve 20.20 hod.

Poslední úhrady v Penzionu realizovány ve 22.50 hod..

Příští MSS – 10.05.2019 – 19.00 hod.  PENZION POD HRADEM.

 /Příprava : Jaroslav Beneš st./ ,  ZAPSAL – Jaroslav Beneš /.

V kategorii Naše aktivity, Zápisy ze schůzí

Příspěvek zaslal/a benesj on 14.4.2019

Štítky:

Diskuze ke článku

Jméno(povinné)

Email(povinné)

Web

Komentáře

Další příspěvky