11.03.2018 – O PERNÍKOVÝ EDEN /BOWLING – PARDUBICE/

2. MÍSTO   TOMÁŠEK PETR, 3.MÍSTO BENEŠ JAROSLAV st.

V neděli 11.3. se konala dohrávka z roku 2017 sedmého ročníku bowlingového turnaje O perníkový Eden.
Sešli jsme se tradičně v herně v Pardubicích. A i díky pár novým tvářím se nás pustilo do boje 14 nadšených sportovců. Turnaj se hrál tradičním způsobem notap 8, notap 9 a třikrát plnotučné kolo. Přečkali jsme i nepřízeň osudu, kdy zazlobila technika a celé herně vypadl systém, což znamenalo zopakovat si kolo od začátku. No bylo to požehnaně shozených kuželek a odhodů koulí. Někteří (včetně mne) na konci už neuzvedli málem ani sklenici s nápojem. :-)
A když jsme to tam všechno pobourali (jen kuželky v rámci hry samozřejmě), vyhlásili jsme vítěze, rozdali dary v tombole a každý si domů také odváží opět tradiční slávistický pardubický perníček.
A jak že to celé dopadlo?
Pohár za 3. místo s náhozem 938 si odnesl Jarda Beneš, za 2. místo s náhozem 951 Petr Tomášek, a vítězkou se stala s náhozem 977 Hanka Pírková.
Ocenění za Nejlepšího muže za maximálním náhozem 254 získal Jarda Dočkal, a nejlepší ženou za rok 2017 je opět Hanka Pírková s maximem 287. Což byl i nejvyšší nához celkem.
Vítězům gratulujeme a já děkuji všem, kteří přijeli. Už se plánuje další ročník, 2018, tentokrát je v plánu opravdu zase letos na podzim ;) .
PS: a úspěšný den byl nakonec zakončen i výhrou SK Slavia nad Olomoucí 3:1., jen tak dál.
Jarda Dostál

V kategorii Naše aktivity

Příspěvek zaslal/a benesj on 12.3.2018

Štítky:

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky