Slávistické bowlení v Kutné Hoře

            

 

 

 

 

 

to jsou výsledky našich týmů na 7. ročníku bowlingového turnaje slávistických odboček POTKALI SE U KOLÍNA a neb SLÁVISTICKÉ BOWLENÍ, pořádaného kolínskými slávisty, úplně přesně Míšou Janáčkem.

Třetí a šesté místo je sportovně tak trochu ústup ze slávy, ale bowlingová koule je jak známo kulatá a nekoulí se vždy podle představ hráčů. Suverény byly oba týmy Rokycan, jen tak pro zajímavost, naházeli 1623 a 1603 kuželek. Letos nasadili půvabnou posilu, ta to koulí s designem zralého melounu bořila nekompromisně (596). Slávistické tričko na sobě měla, tak snad má SLAVII i v srdci.

Pochválit nutno organizaci turnaje, byla jako vždy perfektní, když uvážíme, že na to byl Míša skoro sám. Účastnilo se čtrnáct tříčlenných týmů, podrobné výsledky a fotografie jsou na kolínském webu http://opskolin.webnode.cz/.

Snad příště budeme mít více radosti, tentokrát ji měl ze svého výsledku snad jen Jarda Beneš a určitě Jarda Hubený, ten z výsledku asi ne, ale z tomboly určitě, za dva losy à 20 kaček pobral lahev výborného koňaku zn. METAXA. Kolik na ní bylo hvězdiček jsme nepostřehli.

Pár fotografií je v naší fotogalerii.

JV

V kategorii Naše kronika

Příspěvek zaslal/a Josef Vondrka on 25.3.2013

Štítky:

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky

Předchozí: