Zápis z březnové členské schůze

ZÁPIS č. 73/2013 z členské schůze OP SK SLAVIA Praha v  Brandýse nad Orlicí o. s., konané ve čtvrtek 14. 3. 2013 od  19:00 hodin v klubovně SDH v Brandýse nad Orlicí.

PŘÍTOMNI:

JUDr. Baborák, Baláš, Bartoň, Beneš st., Cejpek, Dostál Míla,Držmíšek, Fučík, Hubený, Hurych, Janecký, Knapovský, Král, Ludvík, Martinec, Novák, Mgr. Sláma, Švec, Vondrka, Voženílek.

OMLUVENI:

Beneš ml., Čapek, RNDr. Dobiáš, Frydrych, MUDr. Janáček, Jiroušek, Kudrna,Ing. Kyselka, Ing. Neset, Ing. Vítek.

Schůzi zahájil a řídil předseda Josef Vondrka.

S povděkem kvitoval tři body, které Slavia přivezla z cizího hřiště v Brně, a tím též svou vlastní výhru v Dobrákovi, neboť uhodl správný výsledek.

Vyjádřil potěšení s přestupu Rudi Skácela a naději, že to bude na výkonu Slavie znát.

Na dálku popřál MUDr. Michalu Janáčkovi hodně zdraví a elánu do další práce pro odbor přátel. Michal slaví 22. 3. své 35 narozeniny.

Dále schůze pokračovala podle programu:

 

  1. Kontrola zápisu z minulé schůze.
  2. Organizační záležitosti – různé.
  3. Hospodaření spolku.
  4. Diskuse.

K bodu 1.

Zápis z minulé schůze byl schválen bez připomínek, předseda pouze reagoval na údiv členů, kteří se dostavili na schůzi do Penzionu pod Hradem tak, jak zápis udával. Změnu místa a času předseda avizoval na webu, a tak se omluvil těm, kteří neměli možnost si toho povšimnout.

K bodu 2.

Memoriál Staška Bartoše. Př. Beneš st. projedná na schůzi FO schválení termínu, ostatní záležitosti budou řešeny průběžně.

Turnaj odboček v bowlingu se koná 23. března 2013 v Kutné Hoře. Za nás se zúčastní Vondrka, Tomášek, Hubený, Ludvík, Beneš st. a Voženílek. Odjezd již v 10 hodin.

Beseda s panem Kusým se ve stanoveném termínu nemohla konat, protože prostory Penzionu pod Hradem byly dne 14.3.2013 rezervovány jinému spolku.

Př. Hubený nabídl p. Kusému šest jiných termínů, ale zatím k žádné dohodě nedošlo. S panem Kusým bude nadále jednat předseda Vondrka.

Vzkazovník na webu bylo nutno zaheslovat, členové si mohou požádat o přístupové heslo.

20. -21. 4. 2013 se bude konat valná hromada OP Slavia. 29.6.2013 bude ve Šternberku celostátní setkání odboček.

K bodu 3.

Vzhledem k omluvené neúčasti pokladníka Frydrycha se zpráva o hospodaření odkládá na příští členskou schůzi.

K bodu 4.:

Přítel Hurych se ptal, proč důchodci platí víc (z 280 na 300 Kč)? Předseda Vondrka odpověděl, že 300 Kč pro důchodce, studenty a děti schválila valná hromada dne 4. 1. 2013.

Př. Martinec navrhuje oslovit místo Zb. Kusého pana Držmíška, o jehož pozvání se již dříve uvažovalo.

Beneš st. informoval o turnaji v pokeru dne 2. 3. 2013, zúčastnilo se 5 hráčů. Př. Frydrych obsadil 2. místo, Beneš byl 3. Vítězem se stal P. Kalášek.

Zapsal Antonín Sláma

V kategorii Zápisy ze schůzí

Příspěvek zaslal/a Josef Vondrka on 18.3.2013

Štítky:

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky