ZÁPIS Z MSS 10.10.2019

ZÁPIS č.44/2019 z Měsíční schůze spolku  – OP SK SLAVIA Praha v Brandýse nad Orlicí z.s., konané ve čtvrtek 10. ŘÍJNA 2019 od 18:00 hodin v Penzionu pod Hradem v Brandýse nad Orlicí

PŘÍTOMNI:  JUDr. Baborák Karel, Baláš Václav, Bartoň Vladimír, Beneš Jaroslav st., Cejpek Jaroslav, Dostál Miloslav, Frydrych Miroslav, Fučík Přemysl, Hubený Jaroslav,  Ludvík František, Martinec Josef, Ing. Neset Milan, Novák Jiří, Mgr. Sláma Antonín,  Švec Miroslav, Voženílek Jaromír /16/. 

 NEPŘÍTOMNI: Beneš Jaroslav ml., Dostál Milan, Držmíšek Jiří, Handl Michal,                Horníček Evžen, MUDr. Janáček Michael, Janecký Zdeněk, Jiroušek Lubor,               Knapovský Vladimír, Král Zdeněk, Kudrna Tomáš, Kyselka Karel, Růžička Jaroslav, Šmejdíř Jan, Tomášek Petr, Videnský Pavel.                                                                        ČLENOVÉ /PRAHA/:  Čapek Jan, RNDr. Dobiáš Michal.

 Předseda Jaroslav Beneš v 18.15. hod. přivítal přítomné členy.

Zazněla připomínka „nekulatých“ narozenin přítele Miroslava Švece              /01.10.1940/ – „79“.

Zazněla připomínka „nekulatých“ narozenin přítele Lubora Jirouška              /18.10.1965/ – „54“.

Zazněla připomínka „nekulatých“ narozenin přítele Petra Tomáška              /23.10.1947/ – „72“.

 

SK SLAVIA PRAHA  /fotbal/:

FORTUNA LIGA : SEZÓNA 2019/2020

SO 14.09.2019     SK SLAVIA PRAHA : 1.FC SLOVÁCKO                          4 : 0

NE 22.09.2019     AC SPARTA PRAHA : SK SLAVIA PRAHA                      0 : 3

SO 28.09.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK MLADÁ BOLESLAV                 1 : 0

NE 06.10.2019     FK JABLONEC : SK SLAVIA PRAHA                             0 : 2

-

SO 19.10.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK PŘÍBRAM                           19.00 hod.

NE 27.10.2019     FC VIKTORIA PLZEŇ : SK SLAVIA PRAHA               17.00 hod.

SO 02.11.2019     SK SLAVIA PRAHA : FC BANÍK OSTRAVA                    xxx hod.

SO 09.11.2019     SK SLAVIA PRAHA : FK TEPLICE                                xxx hod.

SO 23.11.2019     SIGMA OLOMOUC : SK SLAVIA PRAHA                      xxx hod.

SO 30.11.2019     SK SLAVIA PRAHA : MFK KARVINÁ                             xxx hod.

SO 07.12.2019     SLOVAN LIBEREC : SK SLAVIA PRAHA                       xxx hod.

SO 14.12.2019     SK SLAVIA PRAHA : ČESKÉ BUDĚJOVICE                  xxx hod.

 

MOL CUP – III.KOLO

ST 25.09.2019     SK SLAVIA PRAHA : SLAVOJ VYŠEHRAD                            8 : 0

MOL CUP – IV.KOLO

ST 30.10.2019     FC BANÍK OSTRAVA : SK SLAVIA PRAHA                            xxx hod.

 

KVALIFIKACE O LIGU MISTRŮ – IV.PŘEDKOLO /:

20.08.2019     CRF KLUŽ – SK SLAVIA PRAHA           0:1

28.08.2019     SK SLAVIA PRAHA – CRF KLUŽ           1:0  /postup do LIGY MISTRŮ/.

 

LIGA MISTRŮ /ŽENY/:

STŘEDA  11.09.2019     HIBERNIAN FC – SK SLAVIA PRAHA                         1 : 4

STŘEDA  25.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – HIBERNIAN FC                         5 : 1

 

STŘEDA  26.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – ARSENAL FC                         18.30 hod.

ČTVRTEK  31.10.2019     ARSENAL FC – SK SLAVIA PRAHA                       19.30 hod.

 

LIGA MISTRŮ :

ÚTERÝ    17.09.2019     INTER MILÁN – SK SLAVIA PRAHA                           1 : 1

STŘEDA  02.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – BORUSSIA DORTMUND           0 : 2

STŘEDA  23.10.2019     SK SLAVIA PRAHA – FC BARCELONA                   21.00 hod.

ÚTERÝ    05.11.2019     FC BARCELONA – SK SLAVIA PRAHA                   18.55 hod.

STŘEDA  27.11.2019     SK SLAVIA PRAHA – INTER MILÁN                       21.00 hod.

ÚTERÝ    10.12.2019     BORUSSIA DORTMUND – SK SLAVIA PRAHA       21.00 hod.

 

 

PROGRAM :   1. Kontrola ZÁPISU č.43 z minulé MSS.  2. Uskutečněné akce.

3. Organizační  záležitosti – různé.  4. Hospodaření spolku.  5. Diskuse.

 K bodu 1.

ZÁPIS z MSS č.43 byl /ve zkrácené podobě/ přečten přítelem J. Benešem.

 K bodu 2.

28.09.2019 – SK SLAVIA PRAHA : FK MLADÁ BOLESLAV 1 : 0 – NÁSTUP ODBOČEK OP

MARTINEC JOSEF,  LUDVÍK FRANTIŠEK, FRYDRYCH MIROSLAV, TOMÁŠEK PETR, HUBENÝ JAROSLAV, BENEŠ JAROSLAV st., KNAPOVSKÝ VLADIMÍR, BRZYBOHATÝ ALEŠ, DOBIÁŠ MICHAL  – ŠEJNOHA FRANTIŠEK, FRYDRYCH ROMAN, FRYDRYCH MICHAL, BRZYBOHATÝ VILÉM, ..

 03.10.2019 – SMUTEČNÍ ROZLOUČENÍ – VLADIMÍR MITLEHNER (předseda OP ČT).

Martinec Josef, Tomášek Petr /Smuteční kytice za OP BNO/.

 K bodu 3

26.10.2019 – POSVÍCENSKÉ SETKÁNÍ /Oucmanice/ – Univerzita SLAVIA – POZVÁNKA

17.11.2019 – BRANDEJSKÁ KOULE (uveřejněna pozvánka v BL 11/2019).

 K bodu 4.                                                                                                                        

38.569

 K bodu 5.

17.09.2019 – LIGA MISTRŮ – INTER MILÁN : SK SLAVIA PRAHA 1 : 1 /0:0/

HORNÍČEK EVŽEN, ŠMEJDÍŘ JAN, RŮŽIČKA JAROSLAV …

22.09.2019 – AC SPARTA PRAHA : SK SLAVIA PRAHA 0 : 3 /0:1/

 28.09.2019 – ŠŤASTNÝ DEN pro KATEŘINU ŘEHÁKOVOU a JANA ŠMEJDÍŘE

Martinec Josef, Frydrych Miroslav, Tomášek Petr, Beneš Jaroslav st. –                                    předání Gratulace a darů.

 MSS 14.11.2019 – DAR „50“ – DRŽMÍŠEK JIŘÍ.

ŽÁDOST PENZIONU POD HRADEM BNO :

PROSINCOVÁ MSS – ZMĚNA – ze ČTVRTKA 12.12.2019 – PÁTEK 13.12.2019 18.00 hod.

PŘÍŠTÍ MSS – NÁVRH PLÁNU ROKU 2020 /mj. MARIÁŠ 2020/.

Oficiální část ČS ukončena v 19.20 hod.

Poslední úhrady v Penzionu realizovány ve 21.40 hod..

Příští MSS – 14.11.2019 – 18.00 hod.  PENZION POD HRADEM /ČTVRTEK/.

 /Příprava: Jaroslav Beneš st./, ZAPSAL – Jaroslav Beneš /.

 

 

V kategorii Naše aktivity, Zápisy ze schůzí

Příspěvek zaslal/a benesj on 14.10.2019

Štítky: ,

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky