31.12.2015 – SILVESTROVSKÁ VYCHÁZKA

S I L V E S T R O V S K Á     V Y C H Á Z K A

3 1 . 1 2 .  2 0 1 5

 TISKOVÁ ZPRÁVA :

 

 Třináct členů + tři partnerky + jeden čtyřnohý mazlíček – se sešlo v tradičním čase /13.30 hod./ na obvyklém místě u Balášů.

Opět nechybělo občerstvení vhodné k poslednímu dni roku. Manželům Balášovým patří velké poděkování za nezištné zajištění „přípitku“ a jednohubek k zakousnutí.

Od Balášů tradičně k „Baborákovým“, ale letos pouze jen „okolo“ – Karel byl nepřítomen /byl omluven – věnoval se výcviku svého pejska/.

Takže bez „přípitku“ lesíkem přes Křetín na hřbitov.

Zdeněk Holubář, Karel Täuber, Jan Fogl, Josef Říha, Jarda Martinec, Jarda Buňka – to jsou naši kamarádi, odpočívající už nějaký čas na zdejším hřbitově.

Svíčku jim přišli zapálit tito účastníci Silvestrovské vycházky :

Baláš Václav a Balášová Helena, Beneš Jaroslav st., Cejpek Jaroslav, Frydrych Miroslav a Frydrychová Milada, Fučík Přemysl, Hurych Vladimír, Janecký Zdeněk, Jiroušek Lubor, Knapovský Vladimír, Král Zdeněk, Sláma Antonín a Martínková Dagmar + Eliška, Švec Miroslav, Tomášek Petr.

Ze hřbitova byl určen směr – Hotel Jiřička.

Čtrnáct + Eliška nás zasedlo „na pár chvil“ a „pár piv“ ke společnému stolu v restauraci Jiřička.

Po příjemném posezení následovala vzájemná přání bezproblémového zvládnutí silvestrovského večera a přivítání nového roku s přáním všeho nejlepšího v novém roce 2016.

 

Beneš Jaroslav st.

 

V kategorii Aktuálně

Příspěvek zaslal/a benesj on 14.12.2015

Štítky:

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky

Další: