MARTIN VANIAK v Řetové 22. 3. 2011

Martin Vaniak, současná brankářská jednička SK SLAVIA Praha, přijel do Řetové.Úplně přesně, přivezl ho z českotřebovského, kdysi slavného nádraží Jarda Dočkal řetovák a českotřebovský slávista do hospůdky U Čápa, kteroužto Jarda jako nájemce provozuje. S Martinem se Jarda seznámil na boudě MÁMA v Peci pod Sněžkou, SLAVIA tam byla na zimním soustředění a Jarda se k tomu přimotal. Slovo dalo slovo, Martin slíbil a také splnil.

Zájem byl veliký, vždyť jen z Brandýsa přijelo auto naplněné čtyřmi slávisty! Do lokálu jsme se vešli, Jarda nám jako pozorný hostitel rezervoval stůl, do auta jen tak tak.

Skoro tři hodiny jsme poslouchali, ptali se na všechno možné a Martin ochotně a trpělivě vyprávěl a odpovídal. Že se probíral fotbal obecně je samozřejmé, že současná sportovní a ekonomická situace SLAVIE také, dostali jsme se ale i na podrobnosti o Martinově přípravě a životě vůbec. Bylo to velmi poučné. Martin je velká osobnost, příjemný společník a rozhodně si nehraje na hvězdu a že by mohl. Velké poděkování jemu i Jardovi Dočkalovi za moc hezké odpoledne. Fotografie jsou zde: http://www.slaviabrandys.cz/?page_id=862&album=MartinVaniakVRetove

Článek na webu FO OP zde:http://www.fo-slavia.cz/?p=1669

V kategorii Aktuálně

Příspěvek zaslal/a Josef Vondrka on 24.3.2011

Štítky:

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky