Zápis ze zářijové členské schůze.

 ZÁPIS Č. 31 ZE SCHŮZE OP SK SLAVIA PRAHA V  BRANDÝSE

NAD ORLICÍ o.s.

konané dne 11.9.2009 v restauraci Jiřička

 

Přítomni:, Cejpek, Neset, Hurych, Baborák, Beneš st., Frydrych, Vondrka, Tomášek, Švec, Janecký, Sláma, Jiroušek, Hubený, Novák, Král, Martinec, Ludvík, Držmíšek Jiří, Voženílek, Baláš, Janáček, Zeman,

 Omluveni:, Kyselka, Karpíšek, Vítek, Sejkora , Krejza, Dostál Míla, Beneš ml., Držmíšek Petr, Kopecký, Kudrna, Bartoň.

 

 Schůzi zahájil a řídil předseda př. Vondrka. Hned v úvodu popřál příteli Vladimírovi Hurychovi k jeho překrásným osmdesátým narozeninám a poděkoval mu jménem všech za věrnost Slavii a práci pro odbočku. Vláďa je zakládající člen, poctivě navštěvuje schůze a zúčastňuje se aktivně akcí odbočky a tak mu všichni přejeme, ať mu to vydrží a ať je dál příkladem pro mnohem mladší členy. Vláďa přijal klubový dar a prezentoval se panáčkem a večeří.

 

Zápis z minulé schůze bez připomínek.

 

Projednané body:

 

Cykloakce 5.9.: Kvůli většinou chladnému počasí jsme přeložili naši cykloakci z druhé poloviny září na první víkend, ale letos jako by si to počasí řeklo, že půjde s námi. Zrovna tento den bylo zima jak v říjnu, hlavně silný a studený vítr odradil zřejmě i pravidelné účastníky a tak 55 borců je slabá účast a neodpovídá našim představám. Přitom pro propagaci jsme letos udělali zdaleka nejvíc. I tak patří poděkování všem pořadatelům za obětavost, uvidíme za rok.

 

Společenská akce: Bude se konat 17.10. v restauraci Jiřička. O turistickém pochodu a dalším programu se dohodneme na příští schůzi.

 

Brandejská koule: Připravujeme již 5. ročník na 17.11. Propagace bude zahájena 1.10. v Brandýských listech. Propozice ponecháme loňské.

 

Různé:

  

  • Odbočka Kolín organizuje turnaj v tenisovém deblu 3.10. v Nové Vsi u Kolína. Zájemci se hlásí přímo Michalovi Janáčkovi.

  • Tělocvičné středy – ČS odsouhlasila zatím rezervaci do konce roku

  • Byly rozdány členské karty OP, měly by opravňovat ke slevám ve Fan shopu

  • Prodávají se vstupenky na EL, balíček se slevou za 1725,- Kč

  • Přátelé Janecký a Bartoň byli na kolách na utkání staré gardy Slavie v Řetové, další tři členové autem.

 

Diskuse: Př. Neset navrhuje začít včas shánět besedu s někým z Prahy v r. 2010

 

Zapsal Tomášek

 

 

 

 

V kategorii Zápisy ze schůzí

Příspěvek zaslal/a Josef Vondrka on 14.9.2009

Štítky: ,

Diskuze u toho článku je uzavřena.

Další příspěvky